Jestem maniakiem?


 Jestem ciekawa czy podobnie jak ja lubicie oglądać seriale? Wydaje mi się, że to jest ten czas kiedy mamy wolną chwilę od codziennego zabiegania, więc jesteśmy trochę zmęczeni, ale  nadal coś byśmy porobili. Tylko co? Wtedy uwielbiam włączyć ciekawy serial i odpłynąć gdzieś w fabułę razem z bohaterami. Mam wrażenie, że czas wtedy się zatrzymuje i bardzo mi się to podoba. 

 Obecnie jest tyle interesujących propozycji serialowych, że nawet nie da się tego zliczyć. Jest to idealna opcja, ponieważ każdy jest w stanie wyszukać coś dla siebie. Dodatkowo na każdy nastrój można znaleźć serial innego gatunku, więc nie zostaniemy nigdy z niczym. Kiedy mamy ochotę się pośmiać, posmucić, wzruszyć, dowiedzieć czegoś nowego, przenieść do przyszłości lub przeszłości... Na wszystko znajdzie się odpowiedź.

 Jedyny minus seriali to to, że kiedyś się kończą. Oglądaniu ostatniego odcinka ukochanego serialu zwykle towarzyszą różne emocje, od ekscytacji i ciekawość aż po smutek. Jednak jak to mówią - coś się kończy, a coś się zaczyna, więc na pewno znajdziemy jeszcze dobrą alternatywę. 

 Ciekawe czy dużo ludzi jest maniakiem serialowym jak ja. Pamiętajcie jednak żeby nie zaniedbywać obowiązków przez oglądanie miliona odcinków dziennie. Wierzcie mi na słowo, że nie warto. Jak wszystko w życiu, trzeba to robić z głową i odpowiednio balansować czas serialowego relaksu pomiędzy  nauką czy pracą. Wtedy powinno być wszystko w porządku!


Komentarze

  1. Tak z ciekawości, wolisz oglądać seriale z dubbingiem czy z napisami? Bo "The Chilling Adventures of Sabrina" jest też w wersji z dubbingiem, chociażby na stronie fili.cc

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty